НПП “СЛОБОЖАНСЬКИЙ”

30 Березня 2017

slob_npp_150 slob npp_150
І знову весна! Щороку ми з нетерпінням чекаємо на неї. Рахуємо дні, виглядаємо, коли пташки на своїх крилах принесуть її з далекого краю. З найперших теплих днів природа починає вабити людей весняним ароматом, цвітінням первоцвітів, можливістю влаштувати відпочинок на свіжому повітрі та відвідати захоплюючі осередки дикої природи рідного краю.
Ось і в нашому НПП «Слобожанський» стартує сезон активного відпочинку, цікавих екскурсій та незабутніх вражень! Екологічні (освітньо-виховні) стежки «До торф’яних боліт» та «Мурафська дача» познайомлять відвідувачів з красою мішаного лісу та його унікальною флорою, співом птахів, дивовижним світом коловодних “мешканців” Парку та Краснокутщини. Охайні та облаштовані рекреаційні пункти «Щедра галявина», « Затишний», «Березовий гай» (лісопарк), “Козацький стан” гостинно приймуть всіх бажаючих для смачного та дружнього відпочинку, а також проведення власних святкувань та сімейних свят. А поціновувачів активного відпочинку в русі чекають до себе туристичні маршрути Парку – “Забутими стежками” (12 км) та “Сосновий ліс” (15 км). Тим же, хто забажав зробити спілкування з природою якомога довшим, насолоджуючись красою зоряного неба та відпочинком в колі кращих друзів, завжди стануть в нагоді спеціально облаштовані місця для наметових містечок та кемпінгу.
Співробітники НПП “Слобожанський” щодня працюють над покращенням та збагаченням туристичного потенціалу рідного краю, створенням кращих можливостей для екологічного відпочинку, виховання пошани та любові до рідної природи через приємний та пізнавальний відпочинок.
Чекаємо мешканців та гостей нашого краю, а також ласкаво просимо до Національного природного парку “Слобожанський”!
Додаткова інформація, допомога в організації відпочинку та екскурсій за тел.: (05756)3-12-61, +380689025633, +380683134542
а також в повідомленнях до офіційних спільнот НПП “Слобожанський” в мережі інтернет:
https://www.facebook.com/SlobozhanskyiNationalPark

Автор: us5ucc Категория: Огляд заповідних місць |

|
Translate »