ABOUT

23 Березня 2016

URFF “Україна Флора Фауна” * – Всеукраїнська радіоаматорська природнича програма, створена за сприяння Асоціації природоохоронних територій України та Українського товариства охорони природи 21 січня 2016 року.

       Вона ввібрала в себе найкращий багаторічний досвід радіоаматорів України, що подорожуючи встановлювали радіозв’язки з природоохоронних територій України та  привертали увагу до важливості захисту природи, флори та фауни.

Основна ціль програми, сприяти легальній діяльності радіоаматорів України та інших держав на природоохоронних територіях України, а також забезпечити серед них інформованість, природоохоронне виховання та сприяння розвитку національного та міжнародного співробітництва для підняття престижу та підвищення потенціалу природно-заповідного фонду України його охорону та збереження.

У цьому дусі для радіоаматорів створені і функціонують Правила проведення радіоекспедицій до природоохоронних територій України, які мають на меті згуртувати радіоаматорську спільноту та заохотити до активного відпочинку на природі, генеруючи увагу до цих територій.

Всеукраїнська радіоаматорська природнича програма URFF “Україна Флора Фауна” – є некомерційна програма, яку координують радіоаматори-активісти, а радіоаматорський сектор при Асоціації природоохоронних територій України, є членом всесвітньої радіоаматорської програми WWFF.

Дана програма ніяким чином не впливає на інші радіоаматорські програми, не обмежує їх права та діє нарівні з ними.

Запрошуємо всіх не байдужих приєднатись до даної програми.

З повагою та надією на співпрацю

Леонід (US5UCC) [email protected]
координатор сектору

Всім здоров’я, миру, сімейного благополуччя та ефіру без завад.

73 44

* Англійськомовне скорочення містить в собі UR (Україна) – територія по DXCC та FF Flora Fauna.

 

Особиста вдячність, за вирішення організаційних питань, – Олегу Годині
Заступнику директора національного природного парку «Голосіївський»

 

Відповіді на питання на ФОРУМІ   https://urff.org.ua/faq/

Автор: us5ucc Категория: |

|
Translate »