Rules for awards

24 Червня 2016

Всеукраїнська радіоаматорська природнича програма URFF “Україна Флора Фауна” має честь представити Дипломну програму для радіоаматорів.

Дипломна програма URFF “Україна Флора Фауна” – є невід’ємною частиною Всеукраїнської радіоаматорської природничої програми.

Ця програма націлена на заохочення широкого кола радіоаматорів України та світу до проведення радіозв’язків з природоохоронних територій України.

Міжнародні Дипломи:

дипломна програма складається з двох категорій дипломів: для “Активаторів” та “Мисливців”.

Сертифікати нагород доступні в електронному форматі (.pdf або .jpg) і безкоштовні. Всі нагороди засновані на QSO інформації, що міститься в базі даних WWFF LogSearch.   http://logsearch.wwff.co/

Категорія “Мисливці”:

Дипломи видаються за проведення радіозв’язків (спостережень) з радіостанціями, що працювали з референцій природно-заповідного фонду України.

Award_URFF_150Базовий диплом видається за проведення двохсторонніх радіозв’язків (спостережень) з 5-ти різних територій ПЗФ України (референцій URFF).

Наступні Дипломи видаються за двохсторонні радіозв’язки відповідно з 12,24,44 територій.Award URFF-H-12 Award URFF-H-24 Award URFF-H-44

Повторні радіозв’язки з однієї і тієї ж референції не зараховуються.

Категорія ” Активатори”: (далі буде)

Національні Дипломи:      https://urff.org.ua/awards/

дипломна програма складається з ряду дипломів: для “Мисливців”, які мають кожен свої вимоги.

Сертифікати нагород доступні в електронному форматі (.pdf або .jpg) і безкоштовні. Всі нагороди засновані виключно на QSO інформації, що міститься в базі даних LogSearch програми на основі журналів наданих “Активаторами”.

Exclusion Zone_150Відповідно Указу президента №702/2015, 2016 рік оголошено в Україні Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. В рамках проведення заходів увіковічнення пам’яті пропонується Диплом “Врятувавшим світ присв’ячується”, який видається за встановлення одного двохстороннього радіозв’язку (QSO) з радіостанцією, що працювала в 2016 році з  зони відчудження або безумовного відселення Чорнобильської АЕС (URFF-0144; URFF-0150) та з нагоди 30-ї річниці вшанування учасників ліквідації наслідків аварії і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

До зустрічі в ефірі.

Автор: us5ucc Категория: |

|
Translate »