9 ЛИПНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДНІСТРА

9 Липня 2016

День-Дністра-2016 Dnistr

Міжнародний День Дністра відзначається щорічно в другу суботу липня.

12 липня, до Дня Дністра, експедиція UR4UC та US5UCC до URFF-0040  –  Дністровський каньйон  НПП.   
Відзначення Дня Дністра полягає в тому, щоб нагадати всім мешканцям басейну про природну цінність другої по величині ріки в Україні (загальна довжина річки – 1352 км), про традиції корінних мешканців виявляти турботу та бути відповідальним за природне багатство Дністра.
Дністер – це чиста вода, чудові краєвиди, риболовля і ночівля на березі однієї з найбільших рік України – ефектне поєднання, що кожного року не залишає байдужими сотні любителів активного відпочинку. Природа річки своєрідна і мальовнича. Історичних пам’ятників на його берегах не менше ніж на інших європейських ріках: замки, монастирі, церкви, скелі, гроти і печери, які століттями спостерігають за стрімкою дністровською течією.
День Дністра – не тільки день поваги до ріки, але й можливість переглянути своє відношення до неї, приймати участь в заходах, які будуть позитивно впливати на стан навколишнього середовища.

У зв’язку із тим, що друга субота липня припадає на 9-10 липня, а це дні багатоденного посту “Петрівка”, тому організатори заходів вважають за доцільне перенести святкування на 12 чи 16-17 липня 2016 р.
Фестивалі “День Дністра” відбудуться: 10 липня – фестиваль риболовлі та рибної юшки “ОтакЮшка”, узбережжя р.Дністер, с.Атаки, Хотинський район (Чернівецька обл.), 12 липня – в м. Заліщики Тернопільська обл., де пройдуть виставки, ярмарки, організація спортивної риболовлі, виступи хорових та танцювальних колективів, оглядові екскурсії НПП «Дністровський Каньйон», 16-17 липня на мальовничих бескидах села Вовче Турківського району (Львівська область). Організатори запрощують всіх бажаючих та гарантують змістовний відпочинок.
http://turka.net.ua/

Автор: us5ucc Категория: Огляд заповідних місць |

|
Translate »