НПП “Голосіївський”

12 Березня 2017

golnpp gol
Друзі! Є можливість долучитись до крутої події.

Запрошуємо до посадки ЛІСУ 18 березня.
Планується висадити понад 10 000 дерев в рамках лісовідновлюваної стратегії нацпарку.
Місце висадки: у лісі. напроти бази Динамо як їхати в сторону Конча Заспи :).
Збираємось о 10.30 біля стели “Національний природний парк “Голосіївський”,що знаходиться біля зупинки 43 автобуса (з м.Видубичі) – “База “Динамо”.Координати – 50°19’10.8″N 30°33’51.4″E .
Інвентарем,інструктажем та хорошим настроєм ми забезпечимо.
Всі бажаючі прийняти участь у акції мають заповнити анкету – https://goo.gl/forms/e0BCP6ex11sDvBhO2
У разі виникнення питань: звертайтесь до Hrutba Andrey 0936000895

також звертаємо увагу:
Планується висадити понад 10тис. дерев в рамках лісовідновлюваної стратегії нацпарку. Частина коштів виділяється з бюджету (на підготовку території-розчищення від сухостою, підготовка грунту і т.д.), але цього не достатньо.
Сума,яку ми плануємо зібрати -10 000грн., яка складається з придбання посадкового матеріалу (до 3 000грн), стільки ж піде на інструмент та транспортні витрати, інші кошти підуть на природоохоронну та екоосвітню діяльність парку(в першу чергу організацію та проведення толок та вивіз сміття)
Висадку планується приурочити Година Землі 2017 (офіційна спільнота)
Ви можете допомогти фінансово, перерахувавши кошти, на благодійний рахунок наших партнерів (реквізити нижче).
Той хто пожертвує від 700грн і вище отримає відповідний сертифікат та буде вказаний на інформ.стенді,який буде встановлено біля місця висадки.
Ваша допомога є неоціненною для нас, без неї ми не впораємося з багатьма поставленими задачами, задля збереження природи України!
Телефон для довідок 093 6000895 – Hrutba Andrey
Реквізити: Назва підприємства – громадська організація «Друге життя» ЄДРПОУ- 40779896 р\р 26004052609654 КБ Приват Банк у м.Київ МФО 300711 Призначення платежу: Благодійний внесок
Чому Друге життя: подвійний добрий вчинок? поки у нацпарка немає власного благодійного рахунку, ми співпрацюємо з організацією не залежною від держ.структур, великого бізнесу, великих фондів і нас.
Всі кошти підуть на організацію висадки дерев та на природоохоронну та екоосвітню діяльність нацпарку
Фінансова/ресурсна допомога потрібна для:
?Виготовлення та встановлення інформаційно-пізнавальних стендів про парк, його територіальні складові, природні особливості (розміри 1,2х2,18 м та 0,6х0,84 м)
?Виготовлення та встановлення інформаційних та охоронних знаків по території, а також стендів при входах у зони відпочинку (в першу чергу, на території Святошинсько-Біличанського масиву)
?Облаштування джерела в Пущі-Водиці (2 дерев’яних накриття та сходи до джерела), з якого населення набирає воду. Проведення аналізу води 2017 р.
Встановлення аншлагів для обмеження заїзду в ліс
?Облаштування місць для розведення багать у місцях відпочинку (в першу чергу, на території Святошинсько-Біличанського масиву)
?Прилади (можна б/у в робочому стані): біноклі, фотоапарати, планшети, квадрокоптер, диктофон, гучномовець, GPS-навігатори, компаси, курвіметри, мірні стрічки, підставки для пересувних стендів («банер паук»).
?Інвентар: лопати, робочі рукавиці, мішки для сміття.
?Придбання посадкового матеріалу. В цьому році планується висадити від 10 000 (десять тисяч) дерев
?Виготовлення шпаківень та кажанятників
https://www.facebook.com/golospark/

Автор: us5ucc Категория: Огляд заповідних місць |

|
Translate »